Gyorslinkek (karok, egységek)
Keresés Részletes keresés

A szociális munka érdekel?

szerzõ: IGYK

Az ország és Európa legkülönbözőbb pontjain dolgoznak azok a szociális szak- emberek, akik Szekszárdon, az elsők között, 1989-ben szerveződő hazai szociális képzésben szereztek diplomát. A képzés egész ideje alatt arra törekszünk, hogy kiváló oktatóink és tapasztalt tereptanáraink közreműködésével a nálunk végzett hallga- tók a diplomaszerzést követően verseny- képes tudással rendelkezzenek, képessé-geiknek és felkészültségüknek megfelelő munkakörben hasznosíthassák a képzés során megszerzett tudást.

Hallgatóink véleménye a képzésről és az Illyés Gyula Karról:

Bíró Dóra:

Az IGYK-n személyes a légkör, jó fejek a hallgatók, a tanárok pedig nagy tudásúak, barátságosak és közvetlenek.

A szociális munka szakon a gyakorlati tárgyakat szeretem leginkább, amelyeken egyrészt önmagunkat is jobban megismerhetjük, másrészt elsajátítjuk azokat a készségeket, amelyek hozzásegítenek ahhoz, hogy a szociális szakmában boldogulhassunk a diplomaszerzést követően.

Gáspár Csilla Noémi:

Miért szeretek az IGYK-ra járni?

- Tetszik a barátságos, változatos, tanulásra alkalmas kari környezet, a mozgalmas diákélet, pécsiként újdonságot jelentett számomra a kisváros is.
- Az oktatóim miatt, akiket tudásuk, emberségük mellett azért is becsülök, mert szakmai és személyes sikereik után sem felejtik el a kezdeti nehézségeket.
- A közösség miatt, hiszen az IGYK hallgatói között mindenki megtalálhatja a vágyott barátokat.

A 2014/2015-ös felvételi eljárásban induló szakjaink:

Alapképzési szakok (BA):
Felsőoktatási szakképzések (FOKSZ):

Vissza a felvételizőknek oldalra

utoljára frissítve: 2015. január 13. 07:51:02

Felvételi információk

Tanulmányi Hivatal elérhetősége:

Nyitva tartás:
hétfő - péntek: 08:00 - 12:00

Tel.: 74/528-300

PTE Illyés Gyula Kar

7100 Szekszárd, Rákóczi u. 1.

Web: www.igyk.pte.hu

e-mail: felveteliinfo@igyk.pte.hu