Gyorslinkek (karok, egységek)
Keresés Részletes keresés

A médiatudomány érdekel?

szerzõ: IGYK

A bölcsészettudományhoz tartozó kommuni- káció és médiatudomány és televíziós műsorkészítő szakokon hallgatóink elsajátít- hatják a modern média alkalmazását, imázs és reklám-filmeket készítenek.

Az online televíziózás mai eszközeit megtanulva önállóan tudnak dolgozni, eredményesen vesznek részt nemzetközi pályázatokon is. Alapos készséget szereznek a hagyományos írott és elektronikus kommunikációs műfajok terén is.

Hallgatónk véleménye a képzésről és az Illyés Gyula Karról:

Dölles Linda:

• A PTE IGYK Kommunikáció és médiatudomány szak végzős hallgatójaként éveim során rengeteg gyönyörű élménnyel és tapasztalattal gazdagodtam.
  • Megtanultam a filmkészítést, a „Forgass a Földért!" (SHOOT4EARTH) filmmaratonon a „Legösszetettebb üzenetet hordozó film" díját nyertem, a DIGI24 FilmMaratonon különdíjban részesültem. Értem a mai videótechnika nyelvét, másképp látom már a világot.
  • Amiért fontos nekem ez az intézmény:
    Precizitás
    Tudás
    E
    rő, események
    smeretek
    Gy
    akorlat
    reativitás

Hallgatóink által készített kisfilm:

A 2015/2016-os felvételi eljárásban induló szakjaink:

Alapképzési szakok (BA):
Felsőoktatási szakképzések (FOKSZ):

Vissza a felvételizőknek oldalra

utoljára frissítve: 2015. január 07. 14:25:22

Felvételi információk

Tanulmányi Hivatal elérhetősége:

Nyitva tartás:
hétfő - péntek: 08:00 - 12:00

Tel.: 74/528-300

PTE Illyés Gyula Kar

7100 Szekszárd, Rákóczi u. 1.

Web: www.igyk.pte.hu

e-mail: felveteliinfo@igyk.pte.hu