Gyorslinkek (karok, egységek)
Keresés Részletes keresés

Hallgatóink mondták...

Dölles Linda: Az Illyés Gyula Kar épülete a szemem előtt újult meg, bővült, vált modern egyetemi campusszá. Nagyon jó ebbe a világos, barátságos épületbe bejönni, itt tanulni. Az oktatók rendkívül készségesek, megértőek, emberségesek, ami nagyban hozzájárul a légkör otthonosságához.

Nagy Miklós: Ha IGYK, akkor hallgatói élet! Nekem nagyon bejön a HÖK által szervezett közösségi élet, a hatalmas bulik. De a Karnak köszönhetem, hogy elvégeztem egy mixer tanfolyamot, aminek révén egy másik világ nyílt ki előttem. Mindenkinek ajánlom a Kar specialitását, a BORkultúra szabadEGYETEM előadásait, amelyek szervezésében intézeti demonstrátorként én is részt veszek. Nagyon szeretem ezt csinálni!

Ömböli Péter: Aki tud, mindenképpen jöjjön el az Illyés Gyula Kar NYÍLT NAPJÁRA! Én is egy ilyen alkalommal döntöttem el, hogy ide szeretnék járni. Nagyon támogatják a tehetséges hallgatókat, sok a fellépési lehetőség, ahol megmutathatjuk tudásunkat, ki tudjuk bontakoztatni kreativitásunkat. Jó választás volt az IGYK-ra jönnöm!

Ruppert Orsolya Anna: Tanító szakosként nekem az a legjobb, hogy a Kar mellett, szinte a Karral „egy légtérben" van a Gyakorló Általános Iskola is, így nem kell a gyakorlat miatt nagy távolságra utaznom. Nemcsak az egyetemi oktatóink, de az iskola szakvezető pedagógusai is nagyon nyitottak a „kistanítók" iránt, mindenben segítenek, támogatják új ötleteinket.