Online is elérhető Dr. Klein Ágnes előadása a Nyitott Egyetemen: Hogyan tanulunk meg beszélni?

szerzõ: IGYK | 2015. október 08. 08:07:20

Online megtekinthető az UNIV Televízió Nyitott Egyetem sorozatának szeptember 22-ei, szekszárdi előadása. A felvételen Dr. Klein Ágnes nyelvésztől megtudhatjuk, hogyan tanulunk meg beszélni - a kezdetektől az első szóig.

Szülőként mennyire várjuk gyermekünk első gügyögését, első szavát aztán az első mondatot. De hogyan lesz a hangból szó és hogyan lesz a szóból mondat?

Mindez kiderül Dr. Klein Ágnes főiskolai docens, a PTE KPVK Illyés Gyula Pedagógusképző Intézet megbízott intézetigazgatója előadásából, melyet ez úton ajánlunk szíves figyelmükbe.