Dékáni köszöntő

szerzõ: IGYK | 2015. július 28. 17:42:00

Kedves Hallgatónk!

Kedves Gólya!

Sok szeretettel köszöntöm a Pécsi Tudományegyetem szekszárdi karán. Gratulálok sikeres felvételijéhez, és eredményes, élményekben gazdag egyetemi éveket kívánok. Ön Magyarország legrégebbi egyetemének hallgatója, rendelkezik mindazon lehetőségekkel, amelyeket az egyetem karai és infrastruktúrája biztosít Szekszárdon és Pécsett.

A képzés során arra törekszünk, hogy a mesterképzésben (MA), az alapképzésben (BA) és a felsőoktatási szakképzésben (FOKSZ) hallgatóink piacképes tudást kapjanak, jól hasznosítható végzettséget szerezzenek, és tanulmányaik során kiteljesíthessék személyiségüket.

Számítunk Önre a közös munkában.Biztosítunk belföldi, külföldi gyakorlatot, tanulmányutat, hogy alapos tudást szerezzen, hogy magabiztosan tájékozódjék a választott professzió és az értelmiségi lét kérdéseiben.

Szekszárd, 2015. július 23.
Dr. Horváth Béla
egyetemi tanár