Nyári munkalehetőség pedagógusbérezéssel!

szerzõ: IGYK | 2015. június 02. 13:43:05

Nyári munkalehetőség pedagógusbérezéssel!

Kedves Kollégák!

Szekszárd várossal együttműködve a szekszárdi Comenius Általános Iskola fenntartója (A Keresztény

Nevelésért Alapítvány) évek óta végzi a nyári napköziztetés feladatát. Bár a közgyűlés mondja ki a végső szót, de a Polgármester Hivatallal folytatott tárgyalások alapján nagy valószínűséggel ebben az évben is mi végezzük a nyári napköziztetést. Emiatt keressük meg Önöket/ keresünk meg Benneteket nyári munkalehetőséget kínálva. Tisztában vagyunk azzal, hogy minden állásban lévő és egyben lelkiismeretes pedagógus a nyár idejére elfárad, és szeretné jól megérdemelt pihenését tölteni. Ennek érdekében 2 hetes időszakokra osztottuk fel a nyarat, így csak 2 heti munkavállalásra is lehetőség van. Bérezés besorolás szerint történik. Így, úgy gondoljuk, hogy egy kis nyári pénz szerzésére és emellett a maradék időben egyben feltöltődére is lehetősége nyílhat az arra jelentkezőknek.

Olyan kollégákkal szeretnénk lehetőség szerint együttdolgozni, aki kellő rutinnal rendelkeznek, ugyanakkor van is motiváltságuk, hogy a nyári napokat, szebbé, jobbá tegyék a gyermekek számára. Szeretnénk tehát, hogy kellemes légkört teremtsünk, hisz a kis nebulók a várva várt vakációjukat töltik, még ha iskolai keretek között is a szülők elfoglaltsága okán.

Hogy képzeljük el a nyári napközit (röviden): Célunk, hogy a gyermek érezhesse a vakáció felszabadultságát, de egyszerre kínáljunk is számára foglalkozási lehetőségeket, tartalmas időtöltést. A gyermekek szabad játék mellett napi egy-két óra kreatív foglalkozáson vesznek részt (kézműves foglalkozás vagy sport-mozgásos foglalkozás vagy zenei foglalkozás). Tehát a napközis kollégát a képességének, képzettségének megfelelő foglalkozás megtartására kérjük napi egy-két órában. Ezen kívül a gyerekek választhatnak fakultatív programot: tenisz, strand, gitár, íjászat foglalkozásokat bizonyos időszakokban.

A feltételek:

• Bérezés: pedagógus besorolás szerint
  • Munkaidő: heti 40 óra (napi 8 óra napközi)
  • Kellő számú jelentkező esetén: napi 4-4 óra munkaidőre is lehetőség van
  • A szerződés időtartama: legalább 2 hét
  • Jelentkezni a következő turnusokra lehetséges: június 16.-27.-ig, június 29.-július 10-ig., július 13.-július 24.-ig, július 27.-augusztus 7.-ig., augusztus 10.-augusztus 19.-ig.
  • Munkavégzés helye: Comenius Általános Iskola, 7100, Szekszárd, Kálvin tér 19-21.

Jelentkezni: morvai.szilveszter@gmail.com e-mail címen lehetséges.

A valamely köznevelési intézmény alkalmazásában álló kollégák számára nem szükséges önéletrajz, csupán a következő néhány adat:

• Név
  • Iskola megnevezése, melyben alkalmazásban áll
  • Cím
  • Telefonszám
  • E-mail cím
  • Mely időszakra vállalná a foglalkoztatást

Az állásban nem lévő kollégáknak szükséges az önéletrajz megküldése.

Jelentkezési határidő: 2015. június 5. (péntek)

A jelentkezők arányában fogjuk tudni visszajelezni, hogy kiket tudunk alkalmazni. Az ezzel kapcsolatos döntésről, mindenkit értesítünk.

Az együttműködést előre is megköszönve:

Szekszárd, 2015. május 21.

Morvai Szilveszter

A Comenius Általános Iskolát fenntartó alapítvány elnöke