ALKALMASSÁGI VIZSGA környezetkultúra szakon /Meghívó/

szerzõ: IGYK | 2015. június 02. 13:26:51

Környezetkultúra szakra jelentkezők alkalmassági és gyakorlati vizsgaidőpontja Karunkon:

Alkalmassági vizsga 2015. június 5. (péntek) 8.30

Gyakorlati vizsga 2015. június 26. (péntek) 8.30

Akik a PTE IGYK alkalmassági vizsgához kötött szakjaira jelentkeztek, azok a vizsgára behívót kapnak a PTE Központi Tanulmányi Irodájától (KTI). Ha a jelentkező akadályoztatása miatt nem tud megjelenni az alkalmassági vizsgán és ezt írásban jelzi a Tanulmányi Hivatalnak, pót-alkalmassági vizsgán vehet részt, amelyre az egyetemtől behívó levelet kap.

A pót-alkalmassági vizsga időpontja:

Csecsemő- és kisgyermeknevelő, óvodapedagógus, tanító szakra jelentkezőknek:

2015. június 22.

Környezetkultúra szakra jelentkezőknek:

2015. július 3.

Amennyiben a behívó nem érkezik meg az alkalmassági vizsga / pótalkalmassági vizsga időpontja előtt legalább 1 héttel, szíveskedjenek az IGYK Tanulmányi Hivatalában érdeklődni.

Telefon: (74) 528-300/1122; e-mail: mohaik@igyk.pte.hu

Az alkalmassági vizsga általános követelményei a letölthető dokumentumok között megtalálhatók.

Mindenkinek eredményes felkészülést és sikeres felvételit kívánunk!