Alkalmassági vizsgák: óriási érdeklődés az IGYK pedagógus szakjai iránt

szerzõ: IGYK | 2015. május 22. 08:06:20

Óriási érdeklődés mellett zajlanak az alkalmassági vizsgák az IGYK pedagógus szakjain. Az óvodapedagógus, tanító, illetve csecsemő- és kisgyermeknevelő képzésekre jelentkezőknek a szakok felvételi követelményének megfelelő ének-zenei, testi, illetve beszédalkalmassági vizsgát kell tenniük.

Képgaléria

Örömmel tapasztaljuk, hogy a hallgatójelöltek az óriási vizsgadrukk mellett is megfelelően teljesítik a követelményeket, hiszen a nálunk végzők nagy gyakorlati tudást adó, kiváló képzésben részesülnek. Hallgatóink évről évre dobogós helyen végeznek az országos tanítási versenyeken, sikeresek a tudományos tevékenységben és - különösen a nemzetiségi szakirányon végzettek - itthon és külföldön is jól el tudnak helyezkedni.

Gratulálunk az alkalmassági vizsgán megfelelt jelentkezőknek! Sikeres felvételit kívánva várjuk őket hallgatóink közé!

Jó tudni:

Ha a jelentkező akadályoztatása miatt nem tud megjelenni az alkalmassági vizsgán és ezt írásban jelzi a Tanulmányi Hivatalnak, pót-alkalmassági vizsgán vehet részt.

A pót alkalmassági vizsgáról további információ (http://igyk.pte.hu/hirek/2323)