ALKALMASSÁGI VIZSGA pedagógus és környezetkultúra szakokon

szerzõ: IGYK | 2015. május 12. 10:34:37

Május 21-én megkezdődnek az alkalmassági vizsgák a PTE Illyés Gyula Karon.

Az alkalmassági vizsgák időpontjai részletesen

Akik a PTE IGYK alkalmassági vizsgához kötött szakjaira jelentkeztek, azok a vizsgára behívót kapnak a PTE Központi Tanulmányi Irodájától (KTI).

Ha a jelentkező akadályoztatása miatt nem tud megjelenni az alkalmassági vizsgán és ezt írásban jelzi a Tanulmányi Hivatalnak, pót-alkalmassági vizsgán vehet részt, amelyre az egyetemtől behívó levelet kap.

A pót-alkalmassági vizsga időpontja

Csecsemő- és kisgyermeknevelő, óvodapedagógus, tanító szakra jelentkezőknek: 2015. június 22.

Környezetkultúra szakra jelentkezőknek: 2015. július 3.

Amennyiben a behívó nem érkezik meg az alkalmassági vizsga / pótalkalmassági vizsga időpontja előtt legalább 1 héttel, szíveskedjenek az IGYK Tanulmányi Hivatalában érdeklődni.

Telefon: (74) 528-300/1122;

E-mail: mohaik@igyk.pte.hu

Az alkalmassági vizsga általános követelményei a letölthető dokumentumok között megtalálhatók.

Mindenkinek eredményes felkészülést és sikeres felvételit kívánunk!